وب سایت های تجارت الکترونیکی – دوازده ایده بازاریابی از کریسمس

به عنوان یک مدیر رسانه های اجتماعی ، باید به خودم یادآوری کنم ، وقتی صحبت از استفاده از شبکه های اجتماعی برای بازاریابی مشاغل می شود ، همه نمی دانند من چه می دانم. ممکن است عجیب به نظر برسد ، اما من افرادی را می فهمم که هنوز حساب فیس بوک خود را باز نکرده اند! در کار من نیز ، برخی از کارآفرینان جدید را شناخته ام که این کار را انجام نداده اند ، با توجه به اینکه یکی دیگر از همکاران شرکت از آن مراقبت کرده است. البته ، وقت شما برای کمک به من آمدند ، هیچ کس نمی توانست ورود به سیستم را به خاطر بسپارد یا نحوه عملکرد صفحات فیس بوک خود را تعیین کند.

ایجاد دامنه های جدید برای یک وب سایت می تواند یک روند بسیار بی پایان باشد. ترجیح داده می شود که بر اساس دامنه های موجود خود عمل کرده و آنها را در جهت بهتر سازی آنها ایجاد کنید. این مورد در دستیابی به رتبه های بهتر بسیار کمک می کند و در نهایت به یک کمپین بازاریابی بهتر آژانس بازاریابی دیجیتال برای علاقه مندان کمک می کند.

هنگامی که افراد iPad یا iPhone خود را در طول یک روز بررسی می کنند ، می خواهند چندین تبلیغ آژانس دیجیتال مارکتینگ  مختلف پیدا کنند. برخی از این افراد علاقه مند می شوند در حالی که افراد دیگر برنامه ریزی نمی کنند. همچنین مصرف کنندگان به شما کمک می کنند تا انتخاب کنید چه نوع تبلیغاتی را از طریق ایمیل و ارتباطات متنی دریافت می کنند.

شما توانایی برقراری ارتباط با مشتریان خود را خواهید داشت. می توانید وبلاگ ها و نظرات خود را در وب سایت خود ارسال کنید. شما باید از آنها استفاده کنید که معمولاً برای بهبود و پیشرفت هدیه مدیر Instagram شما است.

یکی از معاملات بیشتر با افزایش لیست نامه های پستی شما ، استفاده از یک سرویس پرداخت به ازای سرب برای پرداخت مشترکان هدفمند به یک تجارت سودآور است. این شرکت یک کمپین بازاریابی را به طور شخصی انجام خواهد داد و مشترکان با انگیزه و انتخاب را برای لیست شما ارائه می دهد. قیمت تولید تیزرهای تبلیغاتی با توجه به اطلاعاتی که با آنها تماس می گیرید می تواند بسیار متفاوت باشد. بسته های سربی پست الکترونیکی که اخیراً استفاده کرده ام از 10 دلار تا 35/0 دلار به ازای هر سرب است.

خرده فروشان کتابهای الکترونیکی را با هر قیمتی که دارند به طور مشابه علامت گذاری می کنند. آنها 50 درصد از برچسب قیمت گالینگور را به ناشر پرداخت می کنند. بنابراین برای کتابی با لیست مرتبط با 30 دلار ، مک میلان آن را با قیمت 15 دلار به آمازون می فروشد و مشتریان آمازون آن را با قیمت 9.99 دلار خریداری می کنند. در صورتی که متوجه نشده باشید ، آمازون در اینجا 5 دلار ضرر می کند.

سرمایه گذاری در این نوع پروژه ها به عنوان بخشی از شرکت شما ، هزینه پرداخت می کند. روشی را مشاهده خواهید کرد که کمک مجازی شما می تواند سرمایه شما را تغییر دهد. در پایان شما حتی اگر پایان قرارداد شما باشد ، کار آنها را می بینید و از آنها استفاده می کنید. یک آژانس برجسته بازاریابی دیجیتال باید بتواند نتایج پایانی را برای شما به ارمغان آورد.